HEAT-CZECH CENTRUM - H.E.A.T. PROGRAM ®Centrum sportu Kralovice, Manětínská ul. (býv. kasárna), e-mail: fitko@budfit.biz, web: www.heatczech.cz
HEAT-CZECH CENTRUM - H.E.A.T. PROGRAM ®

Maxerrunner®

H.E.A.T. PROGRAM ® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®, jež vyvinuli Max Grossi a Marika Moretti.

Maxerrunner® je první a jedinečný mechanický běžící pás, který dokáže jednoduchým řízením plynule měnit sklon roviny až do imitace chůze a běhu v samotném horském terénu.

H.E.A.T. PROGRAM® je realizovatelný pouze a výhradně na páse Maxerrunner®, jež jako jediný svého druhu vyřešil překážky, které představují ostatní současné běžící pásy - a to způsob věrné imitace outdoorové chůze a běhu v podmínkách fitness center a tělocvičen.

Maxerrunner® zahrnuje všechny funkční i praktické náležitosti, jež všechny ostatní typy běžících pásů ať už elektronických či mechanických nemohou mít. Současně řeší i fakt, že venkovní trénink nemůže být nikdy věrně reprodukován ve fitness centru nebo tělocvičně.

Maxerrunner® je revoluční běžící pás, jež využívá pouze a jen svalovou energii a zaručuje nám poskytnutí stejné zátěže, se kterou se setkáváme v terénu. Což je přesně to, co nám běžný elektronický pás dát nemůže, protože jako takový je poháněn motorem a ne svalovou energií.

Maxerrunner® je současně schopen reprodukovat proměnlivost naklonění jež představuje chůze a běh v horách, s plynulým a postupným skloňováním, oproti pásům, jež jsou dosud na trhu.

Maxerrunner® umožňuje naprosto účinně praktikovat trénink, který členíme do typicky outdoorových sportů, trénink, který je tak snadné provozovat venku a pro nějž je tak těžké najít variantu ve fitness centru nebo tělocvičně

Technická specifikace MAXERRUNNERu®

  • Výška složeného Maxerrunneru® je 1,75 m
  • Šířka Maxerrunneru® je 82,5 cm
  • Délka rozloženého Maxerrunneru® je 1,75 m
  • Váha Maxerrunneru® je 70kg
  • U Maxerrunneru® lze plynule a jednoduše měnit sklon až do 40° v průběhu zátěže.


HEAT PROGRAM - MAXERRUNNER H.E.A.T. PROGRAM MAXERRUNNERHEAT program - MaxerrunnerHEAT program - Maxerrunner 

 
Novinky

Konečně je to ZDE

H.E.A.T. Program i v Kralovicích!!

Rezervujte si hodinu, která Vám bude vyhovovat na

http://budfit.isportsystem.cz/

Kontakt

Martina Sklenářová
722 601 081
fitko@budfit.biz

www.budfit.biz
www.heatczech.cz

H.E.A.T. program, Zumba, Bosu, Fittbal, Indoor Cycling,Pilates, Abdo Gain, Zumbatomic

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies