HEAT-CZECH CENTRUM - H.E.A.T. PROGRAM ®Centrum sportu Kralovice, Manětínská ul. (býv. kasárna), e-mail: fitko@budfit.biz, web: www.heatczech.cz
HEAT-CZECH CENTRUM - H.E.A.T. PROGRAM ®

Historie

H.E.A.T. PROGRAM® má své kořeny v Itálii, kde byl vytvořen a poprvé představen široké veřejnosti na Festivalu del Fitness v Rimini v roce 2004. První forma H.E.A.T. PROGRAM®u v jeho začátcích spočívala v běhu do prudkého kopce. Jeho tvůrci se tehdy snažili napodobit běh ve vysokohorském terénu. Cvičení bylo ovšem velice náročné a pohyb na pásu byl mnohdy nepřirozený a velice namáhavý.

V průběhu následujících let se program neustále vyvíjel a vylepšoval. Změnily se techniky pohybu, měnily se také parametry běžícího pásu stejně jako materiál pro jeho výrobu. Jeho autoři se snažili dovést program až k úplné dokonalosti a co nejvíce zefektivnit průběh cvičení.

Přirozeným vývojem se H.E.A.T. PROGRAM® dostal až do dnešní podoby. Hlavní formou pohybu již není běh ale chůze, která reprezentuje přirozený lidský pohyb bez negativních důsledků. Tomu také odpovídá i sklon pásu, který se podstatně snížil. Byla tak zachována hlavní myšlenka – chůze do kopce ovšem v podstatně přijatelnější formě.

První české H.E.A.T. centrum vzniklo v Olomouci v roce 2007 díky dnes již známé dvojici Michal Pietrak a Olda Pastyřík, kteří jsou zároveň Master instruktory pro střední Evropu a přinášejí řadu inspirace dalším instruktorům.

 

 
Novinky

Konečně je to ZDE

H.E.A.T. Program i v Kralovicích!!

Rezervujte si hodinu, která Vám bude vyhovovat na

http://budfit.isportsystem.cz/

Kontakt

Martina Sklenářová
722 601 081
fitko@budfit.biz

www.budfit.biz
www.heatczech.cz

H.E.A.T. program, Zumba, Bosu, Fittbal, Indoor Cycling,Pilates, Abdo Gain, Zumbatomic

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies